LHO1 prof com

Regionalny kierownik sprzedaży AGD (m/f/d) - Polska południowo-wschodniaRuda Śląska | Job ID 68213

  • Job ID 68213
  • Division Appliance Division
  • Organization Liebherr-Polska sp. z o.o.
  • Area of employment Sales
  • Country Poland
  • Entry level Professionals
  • Type of contract full time

Poszukujemy pracownika do naszego działu sprzedaży “Regionalny kierownik sprzedaży AGD (m/f/d) – w południowo-wschodnie Polsce”

Obowiązki

  • Aktywna opieka, wsparcie i rozwój klientów B2B w kanałach sprzedaży takich jak sklepy detaliczne, studia kuchenne w powierzonym regionie (obszar województw: świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, śląskie, opolskie)
  • Ocena, nawiązywanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych kontaktów handlowych z partnerami dystrybucyjnymi
  • Stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • Szkolenia techniczne\produktowe - promowanie urządzeń poprzez ekspozycje w showroom’ach partnerów handlowych
  • Współpraca przy tworzeniu lokalnych koncepcji marketingowych

Kwalifikacje

  • Wykształcenie handlowe i/lub techniczne
  • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń AGD
  • Ojczysty język polski, język angielski na poziomie komunikatywnym.
  • Asertywność z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami negocjacyjnymi i decyzyjnymi
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne umożlwiające pracę w międzynarodowym środowisku
  • Gotowość do częstych podróży służbowych w tym noclegów poza miejscem zamieszkania
  • Prawo jazdy kat. "B"
  • Potrafi pracować mobilnie i niezależnie w zorganizowany sposób

Oferujemy

Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie odnoszącej sukcesy.

Oferujemy komfortowe środowisko pracy oraz konkurencyjne wynagrodzenie, a także kompleksowy pakiet świadczeń.

Have we awoken your interest? Then we look forward to receiving your online application. If you have any questions, please contact Sylvana Hopfgartner-Wolsegger at: +43 50809 21136.

One Passion. Many Opportunities.

The company

Liebherr is a family-run technology company that is not only one of the largest construction machinery manufacturers in the world, but also offers high-quality, user-oriented products and services in many other areas. The Group employs around 48,000 people in more than 140 companies on all continents.

Location

Liebherr-Polska sp. z o.o.

Hansa Liebherra 8

41-710 Ruda Śląska

Poland

Contact

Sylvana Hopfgartner-Wolsegger

  • Phone+43 50809 21136

FAQs

Do you have any questions about working for Liebherr? Find the answers here! Your way to apply

Speculative Application

Didn’t find the position you were looking for? You are welcome to send us a speculative application. Speculative applications