LHO1 prof tec

Инженер изготвяне на техническа документация към отдел "Авиационна техника"Пловдив- Царацово | ID del trabajo 65407

  • ID del trabajo 65407
  • Área empresarial Авиация и транспортна техника
  • Sociedad Liebherr-Transportation Systems Marica EOOD
  • Ámbito de trabajo Изследователска / Развойна дейност
  • País България
  • Nivel de acceso Професионалисти
  • Tipo de contrato пълен работен ден

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- оценява и изяснява техническото  съдържание от инженерните диспозиции (ED) и прилагането му в техническата документация;

-съгласува съдържанието на ED с инженерен отдел, отдел Сервиз и програмните мениджъри;

-създава, записва и поддържа техническата документация (съгласно ATAiSpec2200, STE100); основно като временни ревизии (TR);

-самостоятелно проучва изходните данни в информационните системи на фирма Либхер Аероспейс-Линденберг (LLI);

-управлява създадените документи в информационните системи на фирма Либхер Аероспейс-Линденберг (LLI);

ИЗИСКВАНИЯ:

- професионална квалификация машинен инженер, авиационен инженер или подобна;

-опит с изготвяне на техническа документация (за предпочитане в авиационния сектор);

-отлично владеене на английски език (C1);

-много добри компютърни умения, опит в писането на xml;

-структуриран и самостоятелен начин на работа;

-много добри комуникативни умения и умения за работа в екип;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

Възможност за развитие в международна компания с изградена ясна политика на развитието и пакет от допълнителни социални придобивки:

- допълнително здравно застраховане;

- осигурен фирмен транспорт до работното място;

- голямо разнообразие от спортни активности, посредством доставчик на спортни услуги;

- ваучери за храна;

- преференциални цени и отстъпки в различни търговски обекти;

Ще бъде направен предварителнен подбор по документи и само селектираните кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Избраният кандидат ще работи от Либхер Транспортейшън Системс, Царацово за един от немските заводи в концерна Либхер, а именно Либхер Аероспейс Линденберг, който е специализиран в производството на различни детайли за самолетостроенето.
Ще бъде осигурено достатъчно дълго и надеждно обучение в Либхер Аероспейс Линденберг, Германия.
Владеенето на високо ниво на английски език и техническото образование са ключови за длъжността.

Провокирахме ли интереса Ви? Очакваме да получим Вашата онлайн кандидатура. Ако имате въпроси, моля, свържете се с Ekaterina Sofronieva Stankova на: 35932505790.

One Passion. Many Opportunities.

Enviar candidatura ahora Imprimir página Compartir

La empresa

Liebherr е семейна технологична компания, която е не само един от най-големите производители на строителни машини в света, но също така предлага висококачествени, ориентирани към потребителя продукти и услуги в много други области. В групата работят около 48 000 души в над 140 компании на всички континенти.​

Ubicación

Liebherr-Transportation Systems Marica EOOD

Tsaratsovo

4204 Пловдив- Царацово

България

Contacto

Ekaterina Sofronieva Stankova

  • Teléfono35932505790