LHO1 prof tec

Монтажник в производствотоПловдив- Радиново | Job ID 73250

  • Job ID 73250
  • Division Хладилници и фризери
  • Organization Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD
  • Area of employment Производство
  • Country България
  • Entry level Професионалисти
  • Type of contract пълен работен ден

Основни задължения:

• Изпълнение на производствените задачи според съответното работно място и производствената програма;
• Спазване на технологичните изисквания и инструкции;
• Спазване изискванията, свързани с качеството и безопасната работа.

Изисквания за заемане на длъжността:

• Образование - средно;
• Готовност за работа на смени.

Ние Ви предлагаме:

• Сигурност, стабилност и коректност в трудово-правните отношения;
• Нетно възнаграждение след първия пълен месец – над 1600 лв, което включва:
- Основно възнаграждение - 1531 лева;
- До 20% производствен бонус след първия пълен месец във фирмата;
- До 15% бонус за присъствие, от първия пълен месец;
- Добавка за нощен труд – мин. 3,30 лв. на час;
- Ваучери за храна – 200 лв.;
- Добавка за поевтинена храна – 55 лв.
• Безплатен транспорт или добавка за транспортни разходи.
• Допълнителна здравна застраховка с премиум покритие;
• Богата социална дейност – футбол, фитнес, плуване, тенис на корт, инициативи свързани с подобряване на околната среда и др.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Провокирахме ли интереса Ви? Очакваме да получим Вашата онлайн кандидатура. Ако имате въпроси, моля, свържете се с Ivanka Vasileva Kazakova.

One Passion. Many Opportunities.

The company

​От 1954г. насам направлението за домакински уреди на Либхер разработва, произвежда и продава широка гама висококачествени хладилници и фризери за домашна и професионална употреба. Нашата цел е да вдъхновяваме клиентите си отново и отново като се фокусираме върху техните нужди и надскачаме границите на постижимото до момента. В индустрията и сред клиентите хладилниците и фризерите на Либхер са символ на най-високо качество - днес в Европа, а утре и в световен мащаб.

Location

Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD

Radinovo

4202 Пловдив- Радиново

България

To the location

Contact

Ivanka Vasileva Kazakova

FAQs

Do you have any questions about working for Liebherr? Find the answers here! Your way to apply

Speculative Application

Didn’t find the position you were looking for? You are welcome to send us a speculative application. Speculative applications