LHO1 prof tec

Инженер изготвяне на техническа документация към отдел "Авиационна техника"Пловдив- Царацово | Job ID 65407

  • Job ID 65407
  • Division Авиация и транспортна техника
  • Organization Liebherr-Transportation Systems Marica EOOD
  • Area of employment Изследователска / Развойна дейност
  • Country България
  • Entry level Професионалисти
  • Type of contract пълен работен ден

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- оценява и изяснява техническото  съдържание от инженерните диспозиции (ED) и прилагането му в техническата документация;

-съгласува съдържанието на ED с инженерен отдел, отдел Сервиз и програмните мениджъри;

-създава, записва и поддържа техническата документация (съгласно ATAiSpec2200, STE100); основно като временни ревизии (TR);

-самостоятелно проучва изходните данни в информационните системи на фирма Либхер Аероспейс-Линденберг (LLI);

-управлява създадените документи в информационните системи на фирма Либхер Аероспейс-Линденберг (LLI);

ИЗИСКВАНИЯ:

- професионална квалификация машинен инженер, авиационен инженер или подобна;

-опит с изготвяне на техническа документация (за предпочитане в авиационния сектор);

-отлично владеене на английски език (C1);

-много добри компютърни умения, опит в писането на xml;

-структуриран и самостоятелен начин на работа;

-много добри комуникативни умения и умения за работа в екип;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

Възможност за развитие в международна компания с изградена ясна политика на развитието и пакет от допълнителни социални придобивки:

- допълнително здравно застраховане;

- осигурен фирмен транспорт до работното място;

- голямо разнообразие от спортни активности, посредством доставчик на спортни услуги;

- ваучери за храна;

- преференциални цени и отстъпки в различни търговски обекти;

Ще бъде направен предварителнен подбор по документи и само селектираните кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Избраният кандидат ще работи от Либхер Транспортейшън Системс, Царацово за един от немските заводи в концерна Либхер, а именно Либхер Аероспейс Линденберг, който е специализиран в производството на различни детайли за самолетостроенето.
Ще бъде осигурено достатъчно дълго и надеждно обучение в Либхер Аероспейс Линденберг, Германия.
Владеенето на високо ниво на английски език и техническото образование са ключови за длъжността.

Провокирахме ли интереса Ви? Очакваме да получим Вашата онлайн кандидатура. Ако имате въпроси, моля, свържете се с Ekaterina Sofronieva Stankova на: 35932505790.

One Passion. Many Opportunities.

The company

Liebherr е семейна технологична компания, която е не само един от най-големите производители на строителни машини в света, но също така предлага висококачествени, ориентирани към потребителя продукти и услуги в много други области. В групата работят около 48 000 души в над 140 компании на всички континенти.​

Location

Liebherr-Transportation Systems Marica EOOD

Tsaratsovo

4204 Пловдив- Царацово

България

Contact

Ekaterina Sofronieva Stankova

  • Phone35932505790

FAQs

Do you have any questions about working for Liebherr? Find the answers here! Your way to apply

Speculative Application

Didn’t find the position you were looking for? You are welcome to send us a speculative application. Speculative applications